Nasze referencje

Testimonial

Koleje Mazowieckie - KM sp. z o.o.

ul. Lubelska 26, Warszawa

Transoil zrealizował dostawy na 227 794 litrów oleju napędowego. Wykonawca zrealizował swoje dostawy należycie i terminowo.

Testimonial

Zakład Usług Komunalnych w Warce

ul. Farna 4, Warka

“Dostawy paliw dostarczane przez Firmę TRANSOIL były przywożone terminowo i z należytą starannością.”

Testimonial

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. z o.o.

ul. Tokarzewskiego 2, 91-842 Łódź

“Dostawy paliwa zostały wykonane przez firmę TRANSOIL profesjonalnie, terminowo i z należytą starannością. Jakość dostarczonego oleju napędowego nie budziła żadnych zastrzeżeń.”

Testimonial

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A.

Konin

“Możemy potwierdzić, że TRANSOIL jest firmą rzetelną, w pełni przygotowaną do wykonywania działań związanych z hurtową sprzedażą produktów ropopochodnych pochodzących od najlepszych producentów rynku europejskiego.

Testimonial

Zarząd Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Skarżysku-Kamiennej

Skarżysko-Kamienna

Zarząd MKS Spółka z o.o. potwierdza, że usługi, o których mowa powyżej zostały wykonane w sposób należyty, zgodnie z postanowieniami zawartej umowy, a jakość dostarczanego paliwa nie budziła zastrzeżeń.

Testimonial

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o.

Skierniewice

Transoil GROUP SP. Z O.O. SP. K. jest solidnym dostawcą oleju napędowego, benzyny bezołowiowej PB95 i PB 98, oferując usługi dobrej jakości. Możemy polecić usługi Firmy TRANSOIL GROUP SP. Z O.O. SP. K. jako solidnego kontrahenta świadczącego nam powyższe usługi.

Testimonial

Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Spółka z o.o.

Białystok

"Oceniamy dostawcę jako partnera godnego polecenia, który jest gwarantem pełnego profesjonalizmu, terminowości, jakości dostarczanych paliw i rzetelności w zakresie zrealizowanych dostaw."

Testimonial

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lublin

"Stwierdzamy, że nasza współpraca układa się bez zarzutu. Umowa zrealizowana jest z należytą starannością, a termin dostaw paliwa są przez wykonawcę dotrzymywane."

Testimonial

Auto-Gaz Halina Jóźwiak

Żelków Kolonia ul. Siedlecka 45

“Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy, układa się ona bardzo dobrze, zamówienia realizowane są terminowo z najwyższą starannością, a dostarczone paliwo spełnia wszelkie wymagania jakościowe.”