O nas

Paliwo najwyższej jakości, spełniające wszelkie wymagane w Polsce normy

TRANSOIL to sieć stacji, oferujących wysokiej jakości paliwa, autogaz oraz na większości stacji usługę myjni. Głodni i spragnieni kierowcy zawsze mogą zatrzymać się na chwilę odpoczynku, zjeść ciepłe przekąski, napić świeżo zaparzonej kawy oraz skorzystać z bezpłatnego Internetu (Wi-Fi). Prowadzimy sklep typu convinience z ofertą artykułów spożywczych, przemysłowych oraz akcesoriów samochodowych. Nasi klienci mogą również korzystać z programu lojalnościowego. Nasza firma zatrudnia blisko 150 osób.

Nasza historia

W branży paliwowej działamy od 1993 roku, najpierw jako firma rodzinna prowadząca jedną stację paliw w miejscowości Magnuszew by w miarę poznawania i rozwoju rynku przekształcić się w spółkę pod nazwą Transoil, która swoją działalność zaczęła w 2001 roku.
Od początku istnienia spółki Transoil głównym celem był rozwój sprzedaży hurtowej, by przy utrzymaniu wysokiej jakości paliw oferować naszym klientom najniższe ceny oferowanych produktów. Udało nam się to uzyskać poprzez podpisanie stałych umów w największymi producentami paliw w Polsce - PKN Orlen oraz Grupa Lotos S.A. i liczącymi się importerami.
Potwierdzeniem konkurencyjności cenowej i wysokiej jakości ofertowanych produktów było w 2004 roku podpisanie kontraktu na kompleksowe dostawy paliw w jednym z hipermarketów posiadających w tym okresie najwięcej stacji przy swoich sklepach w całej Polsce. Znaczny rozwój, przedłużanie kontraktór i podpisanie nowych pozwoliło nam powiększyć własną flotę transportową, która teraz wynosi niespełna 30 jednostek, jak i wyspecjalizowaną w przewozie materiałów niebezpiecznych kadrę kierowców.

Co u nas słychać?

Aktualności