Praca w Transoil

Zapraszamy do zapoznania się z treścią aktualnych ofert pracy w Transoil.

Jeśli spełniasz wymienione wymagania na dane stanowisko, nie wahaj się i złóż aplikacje. W ciągu kilku dni odpowiemy na zgłoszenie.

Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym jest Transoil Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kazury 22/9, 02-795 Warszawa.

Jeśli w obecnej chwili nie dysponujemy ofertami pracy a jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Transoil, to koniecznie wypełnij formularz aplikacyjny. Twoje dane trafią do naszej bazy kandydatów. Jest ona naszym głównym narzędziem podczas prowadzenia rekrutacji do pracy.

Oferty pracy

1) Kierowca – Przewóz cysternami paliw
Miejsce pracy: Magnuszew
Region: Mazowieckie
Wymagania:
  • Prawo jazdy zawodowe kategorii C + E
  • Ukończony kurs ADR cysterny
  • Karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • Zaświadczenie o napełnianiu i opróżnianiu zbiorników transportowych.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt:
tel.048 621 70 56 lub przesłanie CV na adres praca@transoil.pl

2) Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska:

  •        Reprezentowanie firmy na obszarze powierzonego regionu sprzedaży;
  •        Analiza rynku – weryfikowanie potencjału i zachodzących zmian;
  •        Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie z nimi długotrwałych relacji, regularne wizytowanie;
  •        Realizowanie planów sprzedażowych;
  •        Prowadzenie negocjacji handlowych;
  •        Ścisła współpraca z Działem Handlowym w zakresie dystrybucji, ze wskazaniem potencjalnych odbiorców, warunków handlowych i serwisu;
  •        Kształtowanie odpowiedniego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

  •       Minimum średnie wykształcenie;
  •       Doświadczenie w handlu;
  •       Prawo jazdy kat. B;
  •       Znajomość Pakietu MS Office;
  •       Wysoki poziom zdolności interpersonalnych;
  •       Umiejętność organizacji i zarządzania własnym czasem pracy;
  •       Otwartość, komunikatywność.

Oferujemy:

  •       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  •       Atrakcyjne wynagrodzenie ;
  •       Narzędzia niezbędne do podjęcia pracy (telefon, samochód służbowy,komputer);

praca-transoil-grafika